Garantová SEO správa

Home » Varianty SEO optimalizace » Garantová SEO správa
O co jde?
Jak to funguje?
Co pro nás budete dělat?
AKCE: BONUSY ZDARMA!
O co jde?

Garantovaná SEO správa je určena všem, kteří chtějí být opravdu vidět na internetu a přitom neplatit nic bez garancí a záruk. Nabízíme Vám místo slibů jako jedni z mála 100% ručení za výsledky!

Proč byste měli zvolit právě garantovanou SEO správu?

    Prosadíte konečně svůj web nebo e-shop ve vyhledávačích jako je Seznam.cz či Google.cz.
    Máte garanci, že zaplatíte AŽ budete na domluvená slova na 1. stránce hledání.
    Záruka vrácení peněz – nebudete-li spokojeni v prvních 30 dnech, vrátíme Vám 100% kreditu zpět.
Jak to funguje?

V rámci garantované SEO správy platíte pouze za umístěná klíčová slova, za nic jiného. Na začátku se tedy společně domluvíme, na jaká nejvhodnější slova by bylo nejlepší SEO pro Váš web dělat. Podepíšeme smlouvu a pracujeme na tom, abychom Vás co nejdříve na daná slova dostali na přední příčky. V případě, že se slovo umisťuje po 17 dní či více v měsíci na první straně vyhledávače (Google.cz či Seznam.cz), je z kreditu (rozumějte záloha na plnění – depozit, kterou určíte dle hodnoty vybraných slov) odečítána předem dohodnutá částka – „odměna za každé klíčové slovo co pozicích“ – až do vyčerpání kreditu nebo dosažení částky nutné pro doplnění dalšího kreditu.

SEO správa je sjednána na min. období 6 měsíců, během kterých GARANTUJEME umístění alespoň jednoho klíčového slova na první straně vyhledávače. Pokud se ani na jediné slovo neumístí Váš web do 6 měsíců na první straně na Seznam.cz či Google.cz, zavazujeme se Vám vrátit 100% zálohu kreditu v plné výši a jako omluvu archivní víno jako dárek. V praxi se však ještě nikdy nestalo, abychom na alespoň 50% všech cílových slov do 6ti měsíců výsledků nedosáhly. Drtivá většina našich klientů s touto garantovanou SEO správou zaujímá na 90% cílových slov maximálně 5tou pozici na obou hlavních vyhledávačích.

Názorný příklad:
Zajímájí Vás slova stěhování Praha, stěhování Brno, stěhování těžkých břemen, stěhování Praha ceník. Ke každému slovu Vám určíme jeho měsíční cenu – běžně mezi 500 a 4000 Kč, dle jejich náročnosti. Depozit – tj. záloha na kredit z kterého budeme odměny odečítat, se pohybuje od 15 do 40 tis. Kč, dle hodnoty a počtu slov (abychom měli jistotu, že naše práce, až výsledků dosáhneme – a my jich dosáhneme, bude zaplacená). Podepíšeme smlouvu, uhradíte depozit a začínáme postupně pracovat dle výše uvedených činností. Každý měsíc pak uvidíte v reportu práce i postup výsledků, jak to jde krásně nahoru a výši odečtu. Budete-li po vyčerpání depozitu spokojeni, nahrajete další a pokračujeme, jinak spolupráce sama skončí.

Abyste si byli naprosto jisti, že děláte správnou věc, poskytujeme VŠEM zákazníkům 100% ZÁRUKU VRÁCENÍ PENĚZ, nebudete-li s průběhem Garantované SEO správy spokojeni v prvních 30 dnech. Jsme si totiž naprosto jisti dokonalým procesem a špičkovou péčí o zákazníky, na které si zakládáme.

Co pro nás budete dělat?

Určíme 4 – 20 vhodných klíčových slov, na která se budeme zaměřovat.

Detailní SEO audit co máte na Vašem webu špatně a jak to opravit.

Napíšeme za Vás profesionální texty na cílová klíčová slova (copywriting).

V případě, že nám dáte přístup do redakčního systému, tak texty i nasadíme na web.

Získáme pro Váš web cenné zpětné odkazy a vybudujeme mu kvalitní odkazový profil.

Vybudujeme Vám dobré hodnocení webu v sociálních sítích, na kterém také záleží.

Poradíme Vám, jak web upravit, aby Vám více prodával a získali jste z něho maximum.

Podpoříme vzrůst návštěvnost tiskovými zprávami a PR články.

Zaregistrujeme Váš web do nejkvalitnějších katalogů odkazů

Zvýšíme počty Vašich objednávek skrze zbožové srovnávače (jste-li eshop)

Podpoříme, aby se o Vás mluvilo díky záložkovacím službám a RSS agregátorech

Měsíční reporting – přehled umístění klíčových slov s denními grafy vývoje, vč. srovnání se startem

AKCE: BONUSY ZDARMA!

V případě, že vyhodnotíme Vaše stávající stránky jako příliš neoptimalizované a špatně vytvořené, obsahují chyby či závady neslučitelné s kvalitním provedením garantované SEO správy, přistoupíme k výrobě zcela nových webových stránek a to NA NAŠE NÁKLADY. Výroba internetových stránek a naplnění texty bychom pro Vás provedli tedy zcela ZDARMA.

Pro KAŽDÉHO zákazníka navíc také ZDARMA webhosting pro Vaše internetové stránky nebo internetový obchod, pro který budeme Garantovanou SEO správu dělat.

Co říci závěrem? Neriskujte, když nemusíte! Plaťte pouze za dosažené výsledky! My jsme tu od toho, abychom pomohli Vašemu byznysu uspět. Vyplňte nám níže uvedený poptávkový formulář a do 24 hodin Vás v pracovních dnech kontaktuje náš konzultant, probere s Vámi vše, čemu nerozumíte a co Vás zajímá, a vyhodnotíme-li, že by Vám Garantovaná SEO správa opravdu pomohla, pustíme se ihned do spolupráce.

Máte zájem? Pošlete nám nezávaznou poptávku:

Nevyhovuje Vám to? Nevadí, máme i jiné možnosti spolupráce 🙂

Vše co vás možná ještě napadlo…

Děláte individuální řešení?

Samozřejmě, pokud máte specifické požadavky, velmi rádi pomůžeme i Vám. Spojte se s našim konzultantem a jakmile zjistíme Vaše potřeby, fungování, konkurenční výhody, a technické aspekty webu, navrhneme Vám kompletní plán na míru.

Nabízíte nějaké slevy?

Pokud si od nás necháte provádět SEO pro více webových stránek, je možné dosáhnout až 30% množstevních slev. Naše ceny jsou totiž nastavené tak, abychom mohli jako společnost zaplatit kvalifikované odborníky a nikoliv např. lidi z Indie či jiných méně rozvinutých zemí, které velmi často české SEO společnosti využívají (případně ještě hůře – na vygenerování výstupu pro úpravu webu používají různý software, který je extrémně nespolehlivý a není možné je pro české prostředí využít). Proto naše ceny jsou nastaveny na nejnižší možnou úroveň už zde na webu, nemáme rádi časté obchodní praktiky, kdy se smlouvá a ceny jsou tak značně a záměrně nadsazené. U nás máte jistotu, že za své peníze obdržíte maximum a práci pravých českých profesionálů, kteří v oboru dělají mnoho let. Množstevní slevu vám můžeme poskytnout proto, když i my ušetříme při provádění více podobných prací „najednou“ pro vaše webové stránky. A čas, který tím ušetříme, jsme ochotni promítnout i do vaší ceny. Jsme totiž féroví.

Máte nějaké otázky?

Plně chápeme, že problematika SEO je poměrně složitá. A i když se snažíme na celém webu používat co nejvíce srozumitelné pojmy, někdy se vyskytne situace, která vyžaduje individuální vysvětlení. Proto se, prosím, neváhejte na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy a otázkami. Jsme tu pro Vás. Rádi vysvětlíme, poradíme a zodpovíme a uvedeme věci na pravou míru.

Proč bych si měl vybrat zrovna vás?

Na rovinu přiznáváme, že nejsme nejlevnější.

Můžete využít např. služeb středoškoláků (kteří se profilují jako SEO profesionálové…a SEO řeší buď jen výstupem z programu třetí strany a přeložením analýzy z angličtiny do češtiny, nebo dělají SEO tak, že vám získají jen katalogové odkazy ve velkých počtech (opět programem) a váš web pak vypadne z vyhledávačů často úplně).

Nebo můžete využít služeb „seo agentur“, jenž využívají na drtivou většinu činností „Indy“ a jiné lidi z méně rozvinutých zemí, čímž obrovsky trpí kvalita služeb (protože jde o narychlo provedenou práci bez jakýchkoliv hlubších znalostí problematiky, vše se dělá na počet a tedy na kvantitu – jenže SEO není o kvantitě, ale o kvalitě, pozor na to!).

Proto vám nemůžeme a nechceme nabídnout nejlevnější cenu. Doplatili byste na to vy – naši zákazníci. Je proto potřeba dávat dobrý pozor na to, jak opravdu procesy v SEO společnostech fungují a jak to tam „interně“ dělají. My jsme schopni vám doložit nejen jak, ale i jací konkrétní lidé na vaší zakázce budou u nás pracovat. A ihned po uzavření smlouvy od nás obdržíte i brožurku o tom, co bude následovat a jaké aktivity pro vás budeme v jakém sledu dělat. Vše si tak můžete v případě zájmu zkontrolovat. A detailní report jak výsledků tak práce je samozřejmostí, protože my jsme zaměřeni na kvalitu!

Chci garantovat pozice na klíčová slova, děláte to?

To je jedna z nejčastějších otázek lidí, kteří pokládají SEO za druh placené reklamy. Zde je potřeba připomenout, jak SEO funguje – odborníci se snaží optimalizovat web a jiné faktory ovlivňující pořadí vašeho webu ve výsledcích hledání (tzv. SERP) na nejvhodnější klíčová slova (a to nejsou ty, která jsou nejhledanější, ale která jsou v nejlepším poměru hledanosti a cílenosti k vašim aktivitám, stránkám a cílovce). A postup optimalizace není nikde standardizovaný, proto je to jen a pouze na znalostech lidí, kteří vám SEO provádějí. Pozice se proto nedají koupit. Ani od vyhledávače, ani od lidí, a tak jediné co vám kdokoliv může přislíbit je jen nástin toho, jak to ideálně může probíhat – časově i absolutně v číslech. Proto pozice negarantujeme, avšak, určíme podle vašeho webu, rozpočtu, času a náročnosti slov odhadované dosažení dané pozice ve vyhledávači – podle našich zkušeností. A v případě garantované SEO správy nám platíte až tehdy, kdy je slovo dosaženo do daného rozsahu umístění, odečtem ze zálohy (bereme tam tak odpovědnost za výsledky zcela na svou stranu).

Mohu si u vás připlatit odměnu za výsledky?

Ano, je možné se domluvit, že naši práci a snahu ještě více zintenzivníme tím, že si domluvíme příplatek za to, když dosáhneme daného umístění na daném vyhledávači na daná slova. A to může být jak jednorázový, tak na měsíční bázi (kdy se to pak vyhodnocuje průběžně a neustále).

Jsme ochotni přijmout zodpovědnost za společně domluvené cíle a rádi s vámi individuálně domluvíme způsob, jak to udělat. Více informací vám poskytne náš konzultant.

Používáte zakázané SEO praktiky (black-hat)?

Ne, jsme jednoznačně proti jakýmkoliv pravidlům, které jsou veřejně známy a vyhledávače je oznámily ve svých pravidlech. Moc dobře si totiž uvědujeme, že klient není odborník a obrací se na nás s tím, aby se posunul. A to eticky a s co nejlepším poměrem cena/výkon. Na nás potom je navrhnout takovou strategii, kdy klientovi nehrozí riziko. Proto nemusíte mít jakýkoliv strach či obavy, s námi jste v naprostém bezpečí a vše co děláme je v souladu s pravidly vyhledávačů.

Co když nemám programátora/webmastera?

To je v pořádku. Veškeré úpravy na Vašem webu či e-shopu jsme schopni zrealizovat našimi lidmi, případně skrze doporučené programátory. Můžeme Vám tak jako jedni z mála poskytnout full-service služby a Vy tak máte celé SEO od nás na klíč.

Někteří naši klienti, kterým pomáháme nahoru

Jste připraveni pocítit znásobení vašich prodejů?

Pošlete nám poptávku ještě dnes!